Harmonogram 25-lecia Zamojskiego Stowarzyszenia który odbędzie się w dniach 30 czerwca- 2 lipca Oraz Regulamin i Karta Zgłoszeń Gołębi na Wystawę

Harmonogram wydarzenia 25-lecia Zamojskiego Stowarzyszenia Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego, który odbędzie się w dniach 30 czerwca- 2 lipca
Jubileusz 25-lecia odbędzie się w tym samym terminie co Wystawa Zwierząt, Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Sitnie będzie z nią powiązany.
30 czerwca od godz. 9-16 odbędzie się ocena sędziowska gołębi rasowych i drobiu ozdobnego hodowców Zamojskiego Stowarzyszenia w Sitnie.
o 18 Msza Św. w kościele O. Franciszkanów z okazji Jubileuszu 25-lecia za Hodowców Zamojskiego Stowarzyszenia z udziałem zaproszonych Gości i Pocztów Sztandarowych, zaprzyjaźnionych Związków.
Po Mszy zapraszamy do wspólnego zdjęcia na schodach przed kościołem, a następnie zaproszonych gości i hodowców do restauracji Polak.
Uroczyste powitanie zaproszonych Gości i Hodowców Zamojskiego Stowarzyszenia, przedstawienie historii Związku i prezentacja medalu.
Z okazji Jubileuszu 25-lecia przygotowaliśmy medal pamiątkowy ,który będzie przypominał o historii Naszego Stowarzyszenia .Mamy nadzieję że każdy gość uhonorowany tym medalem potraktuje to jako wyróżnienie, a hodowca jako motywację do dalszego rozwoju hodowlanego hobby.
Zarząd Zamojskiego Stowarzyszenia pragnie serdecznie podziękować za wieloletnie wsparcie w organizacji Wystaw; Posłowi Sławomirowi Zawiślakowi, Prezydentowi Miasta Zamość, Starostwu Powiatowemu w Zamościu, Wójtom Gmin; Zamość, Sitno, Miączyn, Dyrekcji Lubelskiej Izby Rolniczej ,oraz Lubelskiemu Ośrodkowi Doradztwa Rolniczego w Końskowoli i Sitnie.
Wręczenie medali pamiątkowych zaproszonym Gościom; Zarządowi Polskiego Związku Hodowców Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza oraz Prezesom zaprzyjaźnionych Związków.
Podziękowania dla mediów za wieloletni Patronat Medialny; Tygodnik Zamojski, Kronika Tygodnia, Katolickie Radio Zamość, Nowy Kurier Zamojski, Redakcje Video Kadr i TV MVTL, oraz Panu Markowi Kolinskiemu.
Wręczenie odznaczeń z okazji 25-lecia Związku , przez Prezesa Polskiego Związku, najstarszym i najbardziej zasłużonym hodowcom Zamojskiego Stowarzyszenia.
Wręczenie Medali pamiątkowych hodowcom Zamojskiego Stowarzyszenia.
Wręczenie legitymacji członkowskich nowym członkom Zamojskiego Stowarzyszenia.
Uroczysta kolacja.
Zakwaterowanie przyjezdnych Gości w Hotelu.
1 lipca
-od 8 do 18 Wystawa i giełda w Sitnie
– ok 19 udział w uroczystości podsumowania Wystawy i wręczenia pucharów za prezentację gołębi i drobiu, hodowcom Zamojskiego Stowarzyszenia, oraz Uroczysty Wieczór Hodowców pod Pałacem w Sitnie
2 lipca
od 8 do 15 Wystawa i giełda , po 15 kończymy wystawę, zabieramy ptaki i składamy salę wystawową.
Koszt uczestnictwa w uroczystej kolacji wynosi 100zł/osoby. Każdy hodowca po wpłacie otrzyma zaproszenie na uroczystą kolację. Zapraszamy również małżonków lub osoby towarzyszące do wzięcia udziału w uroczystości.
Zaproszenia na uroczysta kolację w kwocie 100zł za osobą należy wykupić / zarezerwować  do 04 czerwca 2023r. Mamy nadzieję że w Jubileuszu 25 lecia Zamojskiego Stowarzyszenia będzie uczestniczyć cały związek i nikogo nie zabraknie.

Serdecznie zapraszamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.